AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  CalendarCalendar  

Distribuiţi | 

The feelings I have are still close to how they were

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Chang Tiffany

Data de inscriere : 13/04/2012

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Mai 27, 2012 8:38 am

Frumoasa ,dar de ce era dezorientat ,il privi surpinsa de cea ce spuse si doar afisa un zambet ,nu stia ce sa ii raspunda ,nici macar ea nu stia ce sa spuna ,era foarte dezorinetata ,daca el se simtea asa atunci ea oare ce simtea cu adevarat ,erau multe intrebari pe care si le punea ,dar asta nu o deranja ,zambi doar scurt ,decise sa pastreze distanta si asta va face ,nu putea sa ii raspunda ,deoarece pentru ea era un nou inceput si pentru el la fel ,mai bine asa cum era decat sa complice lucrurile.
-Iti multumesc ,dar de ce esti dezorientat s-a intamplat ceva ,te pot ajuta cu ceva?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Kim Hyun Joong

Data de inscriere : 17/04/2012

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Mai 27, 2012 9:13 am

Raman cu privirea pe zambetul ei dupa care strang actele dupa jos si le pun in la loc,intinzandu-i dosarul si privind intr-o parte incat suvitele de par imi acopereau fata.: Cu nimic,nu iti face griji,iti comand un ceai. spun pe uun ton agitat iesind din birou si sprijinindu-ma de usa pe partea opusa si respirand,ce naiba aveam.
Ii platesc ceaiul din bufet si il duc in birou agitat,daca nu aveam muchi probabil o scapam de mult,la cum imi tremura corpul din cauza tensiunii,o pun pe birou facand cu privirea semn sa ia ceasca: te-ai hotarat? spun asezandu-ma pe scaunul moale si ma invart usor.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Mar Mai 29, 2012 7:25 am

Nu parea sa se simta bine ,poate ca era din cauza stresului dar era destul de agitat din cate am observat poate ar trebui sa il las sa se odihneasca,si sa stabilim o alta intalnire ,intr-o zi cand se simte mai bine.
-Da iti multumesc! Nu am apucat decat sa ii multumesc ,era ciudat astazi,nu parea in apele lui dar de ce ? Oare e posibil sa aiba ceva probleme acasa sau de sanatate..? era posibil dar parea in regula .
Il vad cum intra in birou si imi face semn sa i-au ceasca iar dupa ma intrebase daca eram hotarat in privinta unui rol.
Inaite de a lua ceasca cu ceai de la el ,ma indret in mana cu rolul pentru care doream sa aplic,personajul principal era total opus caracterului si personalitati mele dar ma atragea si nu stiam de ce,poate pentru ca era ceea ce nu sunt eu...Aceasta!ii raspund hotarata dandu-i sa vada ceea ce am ales.

“This isn't love, it's obsession
You never wanted to let me free,you enjoyed seing me sad and hurt
Your scent was following me every were I was going
You had no idea that more excessive love would strangle me,
I don't want to hold your hand.I don't want to cry again
Part of me wants to throw you away ,it's hard to do
,Because you continuing to eat my heart .
Remember,This can't be called love only an obsession''
Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Mar Mai 29, 2012 7:56 am

Ma uit la ea dupa care la rol,aceasta isi luase un rol foarte bine conturat,oare era destul de puternica sa faca fata?spun in timp ce ma opresc din invartit cu fata la ea,si o privesc insistent,ce ma atragea la fata asta si ce vroia cu exactitate de la mine,zambesc in coltul guri: Te vad hotarata,asa esti si cand iti alegi iubitii? spun provocator.
Paream un nesimtit acum sau doar un curios?! o intrebase cum isi alege iubiti,deja gandeam cu alt cap,nu cel dupa umeri,speram doar sa nu se supere.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Vin Iun 01, 2012 7:13 am

Spunea cu totul altceva decat i se citea in ochi ,probabil nu realiza ca era destul de diferita vocea lui fata de prima data cand vorbise ,find destul de distant .Cum era cand era vorba de iubiti ,partea proasta era ca ea nu prea avea incredere in barbati dupa ultima patanie .Iubitul ei fostul ei iubit fuse un pervers fara perece si un nesimtit fara cusur ,defapt il putea lauda pentru acele doua calitati caci altele nu avea .I lua destul timp pana sa se decida in privinta unui iubit si cand facea acest lucru inainte il testa sa vada daca chiar poate sa aiba incredere in el ,daca nu venea cu vreo scuza de a ei penibila.
-Pai sunt exact ca un peste care se zbate la mal.spunand pe un ton calm a voci ,altceva nu putea sa spuna ,nu prea avea cuvinte ,desi odata ce era prinsa in vraja lui nu mai putea scapa si asta era foarte prostesc ,adica cum sa devina ea in propiul ei vis o sclava a celui pe care il place si totusi nu a reusit sa ii spuna.

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Vin Iun 01, 2012 7:32 am

O privesc rasucind pixul pe degete,aceasta era fragila si in alegerea iubitilor,din cate intelesesem nu avuse prea multi barbati la masa iar asta ma facea sa zambesc satisfacut fara motiv,acum mai si zambeam pervers in fata ei:Inteleg..asta ma face.. ma opresc uitandu-ma la ea si clipind din ochi dupa care imi revin buimacit:Fericit?..oricum sper doar sa nu fi ramas cu sechele zambind usor dupa care incerc sa imi asez actele,evitandu-i privirea aceea inocenta si plina de interese.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Vin Iun 01, 2012 7:48 am

Daca el fuses curios de viata sa amoroasa de ce sa nu il intrebe si ea ,afisand un zambet dulce pe fata sprijinindu-si coatele pe masa lasand un fotat scurt ,subtil clipi din gene ,zambind oarecum satisfacuta ,nu stia de ce dar zambi ,poate ca inebunea ea ,sau avea o atractie pentru tipi gen bad boy .Nu avea idee dar stia clar ca acesta era plin de mister .Acum ea era curioasa sa vada cate iubite svuse la viata lui ,observandu-i zambetul sau ,care parea plin de satisfacere si pervers ,dar era si o buna actrica cand vroia se prefacut ca nu observa nimic ,nu ca ii placea ei sas nu observe dar daca observa din prima unde mai era farmecul.
Cate iubite ai avut pana acum ,si cum te-a purtai cu ele ,erai romantic sau poate ... pervers.Intreband acestea lucruri cu un glas destul de ineteresat si totusi afisand o privire inocenta incat sa nu observe acesta ca si esrte la fel de interesata de ele ,poate o compora cu altele ,isi lsa corpul sa fie controlat de el ,putea sa isi piarda controlul cand era in preajma lui.
Observand ca se intoarse la ale lui ,incerca sa o evite era clar si sigur acest lucru ,dar putea si ea sa il evite pana ce va da de altcineva ,desi era cam greu sa placa pe oricine ,si sa ii invaluie sufletul din nou in acel parfum al sau ,si sa il lase sa ia contorlul asupra ei.

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Vin Iun 01, 2012 8:15 am

O privesc uimit,tocmai ma intrebase de iubita,iau o pozitie dura si in acelas timp superficiala,zambind in coltul gurii:Ultima mea iubita a fost in liceu,insa m-a tradat cumplit,dupa aceea mi-am dedicat tot timpul surorii mele,nu cred ca o femeie intreaga la minte ar rezista cu mine ca si barbat spun destul de sec si amuzat de nebunia mea profunda dupa care ma ridic de pe scaun uitandu-ma la ea serios si apucand-o de barbie instinctiv -de ce? esti interesata? spun provocator.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Vin Iun 01, 2012 8:43 am

Avea si ea interesele ei ,conta chiar asa de mult ,ce va avea sa ii spuna ca dintr-o data prinde drag de el ,sau poate ii place de el ,cine stia ,dar era sigura de un lucru ca acesta o atragea in capcana lui ,si ea va trebui sa reziste ,chiar daca cu greu ,este o femeie puternica si va rezista in fata lui .Nu era ca nu ii placea de el ,dar sa pice drept proasta in fatqa lui si sa ii arate cat de vulnerabila este .Il gasea atragator intr-un mod placut ,si il vedea foarte diefrit de ceilalti ,era singurul pe cae il dorea Cum sa nu reziste nici o femei langa tine ,uitate la tine arati bine si fac pariu ca esti foarte dorit.
,dar cum sa ii zica asta ,sa arate cat de proasta este sau sa para ca si celelate.Il privi in ochi ,vazandu-i gestul ,ramand fara suflare pentru cateva clipe u stia ce sa zica ,pur si simplu o surpinse ,apoi ii puse degetul pe buze .
-Interesata eu ,poate pentru ca ... se orpi nu mai scoase nici un sunet ,cum avea ea sa ii spuna asta ,era misogina poate.

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Vin Iun 01, 2012 11:10 am

Spunea un adevar,eram dorit de unele femei fara cusur insa eu doream altceva sau pe altcineva,desigur nu stiam exact ce vroiam insa ii privesc ochii atat de fragili si ii ridic barbia mai tare,norocul meu ca eram mai inalt:Pentru ca?..zimi adevaratul motiv spun uitandu-ma la buzele ei si pielea fina,atat de alba,numai de drag puteai sa o atingi pentru tot restul vietii ca nu te mai saturai de ea,ii dau suvitele de par la o parte vazand cat de moale este,ce naiba vroia sa faca fata asta cu mine?!

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Sam Iun 02, 2012 7:51 am

Oare daca ii zicea adevaratul motiv avea sa o mai vada cu aceasi ochi ,era si ea ca si orice om ,nu putea sa tina pentru mult timp in ea acele sentimente ,pana la urma asta trebuia candva sa se intample ,chiar daca parea locul neportivit ,ori o facea acum ori renunta de tot ,in unele moment isi doarea sa fi fost doar o copila dar acum ,era o femeie matura nu avea ce sa faca .-Pentru ca ?isi duse mainile dupa gatul acestia ,apropindu-si buzele de ale sale ,simtindule gustul dulceag dar totusi amarui ,acum nu mai era necesar sa ii spuna ,putea si el sa realizeze despre ce era vorba .Oricum ea era doar o persoana nu prea intelogenta dupa spusele multora ,dar avea dreptul ca macar odata in viata sa exploreze si sa simta acele sentimente.Era dreptul ei pana la urma ,nici nu ii pasa daca va intra cineva si o va face in tot felul ,stia ea cum este parerea celorlati era de prisos .

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Iun 03, 2012 1:33 am

Fata ma lasase total confuz,tocmai ma privise si imi dadea fiori pentru a doua oara,buzele ei erau contopite peste ale mele,acela buze fine si moi de care nici un barbat nu putea rezista in fata lor.
Inchid ochii si ii accept sarutul acela,atingandui cu degetele usor gatul si dandu-i parul la o parte,aceasta imi raspundea la toate intrebarile insa mai era doar una,Chiar era indragostita de mine sau doar vroia sa profite de functia mea?! nu o puteam crede o femeie profitoare,era prea fragila pentru asemenea sentimente,o puteam considera innebunita dupa sensibilitate,gandind asta imi trec limba peste buzele sale si o privesc fermecat.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Iun 03, 2012 8:02 am

Momentul magic ,poate pe care il astepta de mulkt ,dar oare o credea sau o veda ca pe altele o prefacuta care profita de el.Ea sa profite deloc ,era doar mai diferita ,considera uneori ca cuvintele sunt de prisos ,era doar fericita in acest moemnt ca putea sa fie langa el ,dar nu va mai tine mult acest sentiment ,el precis o va crede ca si celelalte si apoi ii va intreba daca chiar are sentimente pentru el ,si la cum era ea precis avea sa fuga si il va lasa fara vreun cuvant ,sau poate se va muta si isi va sterge orice urma.Ducandu-si mainile dupa gatul sau si tragandul mai aproape de ea ,macar atat aiba ca amintrire ,gustul dulce al buzelor sale ,si atingerile sale care o faceau sa tresara de fiecare data .

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Iun 03, 2012 8:10 am

Fata imi raspunsese de doua ori la intrebari,observam cum aceasta vroia sa ma aiba mai mult,simteam cum pieptul ei avea sa explodeze peste trupul meu masiv,inima ei o luase razna la fel ca si a mea,era a doua oara cand ma sarutase atat de profund.
O trag de ceafa facand-o sa vina spre buzele mele mai apasat si o lipesc de perete,punandu-i mana pe talia ei fragila si mica,parea de necontrolat in momentul asta,ce naiba putea crede despre mine in momentul asta,ca sunt un obsedat care accepta femeile pentru a intra in lansari,la naiba gandesc, strecurandu-mi limba peste cavitatea ei bucala si simtind gustul fin al limbii ei.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Lun Iun 04, 2012 7:39 am

Erau doar ei doi ,putea sa se calmeze si sa se lase purtata de sentimente ,avea dreptul ,nu mai putea trai asa,poate ca asteptase prea mult dupa acesta ,acum era momentul sa se bucure si ea .Ii simti limba care se strecura printre buzele sale clade ,care mureau dupa el ,facu'se si ea la fel ,puandu-si mainile dupa gatul sau ,si strecurandu'si si ea limba in locul sau umed ,simtind-ui gustul atat de diferit si placut ,se lasa purtata de sentimente ,parea ca este ca si toate celelalte ,dar putea si ea sa se lasa macar odata vrajita de aceste sentimente .Cine avea sa o condamne nimeni ,tragangad-ul mai aproape de ea ,lipidnu-i trupul sau de al ei ,daca intra cineva ,precis va zice ca aceasta a venit aici ca sa ofere cine stie ce servici acestuia ,din pacate nu era asa ,pur si simplu o inebunea ,avea el ceva care o otravea ,si o omora.Cand o atingea o facea sa se simta ca in rai ,iar cand o saruta o facea sa il doreasca din ce in ce mai mult ,parca avand o dorinta piedruta ,pe care o regasi acum langa el.

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Lun Iun 04, 2012 7:49 am

Puteam jura ca sarutul asta poate dura o vesnicie,fantezia aceasta continua,cu siguranta nimic nu imi doream mai mult acum decat sa petrec timpul cu ea,era o scena atat de simpatica in care cei doi indragostiti se doreau unul pe altul la nebunie si se tarau in camere sinistre incercand s aisi implineasca dragostea interzisa.
Acesta imi raspundea la sarut si parea ca nu o intereseaza nimic in clipa asta,o atingeam usor cu buricele degetelor pe gat,simtindu-i pulsul crescut datorita atingerilor mele,parea o prada in cusca pradatorului din mine.
Era frumoasa si calda,fata de mine care eram atat de rece si plin de resentimente,nu puteam sa cred ca e adevarat ca aceasta fata care parea o nimfa in fata mea ma putea accepta si imi putea oferii momente ca astea,gandind asta imi departez buzele de ale ei si o privesc cu ochii intredeschisi de parca lumina ma deranja,chipul ei vrajit de mine,o mangai usor pe obraz lundu-i mana sus la pieptul meu si sarutand-o usor-Explica-mi tu ce a inseamna asta.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Lun Iun 04, 2012 11:23 am

Isi lasa fata in jos ,privind pamantul ,ii era rusine de cea ce facuse ,ea din acea fata timida care era ii raspunse astuia ,acum nu mai putea zice nimic ,dar daca mintea in legatura cu cea ce simte ,acesta o va face o femeie usoara iar daca ii va spune nu stie cum va reactiona sau poate o va ignora.
-Credeam ca imipartin aceleasi sentimente ,dar se pare ca eu sunt cea care a gresit ,nu trebuia sa fac asta ,nu trebuia sa imi dau frau sentimentelor ,este o prostie din partea mea .cat a putut si ea sa vorbeasca in aceasta clipa ,dar daca ma tine mult precis incepea sa planga si apoi va parea o persoana slaba ,care doar plange pentru ceva nesemnificativ pentru el ,dar asa era ea mai copilaroasa si foarte proasta uneori ,dar acum nu mai putea comenta cea ce facuse cu cateva minute in urma ,a fost doar o prostie sa creada ca si acesta o place ,doar o prostie din partea ei.

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Lun Iun 04, 2012 11:28 am

Ma uit atent la ochii sai si zambesc satisfacut,aceasta tremura sub mainile si privirile mele,ii era teama de mine si de reactiile mele ceea ce nu imi doream sa simta,era asa fragila iar eu o atacam in cel mai josnic mod.
Imi trec mana prin par si ma uit la tavan sufland usurat dupa care o iau in brate la piept.obligand-o sa isi lase capul acolo pentru cateva secunde macar,zambesc simtindu-i parul si respiratia calda cum trecea prin haina mea apropiindu-se de pielea: Nu esti proasta..te rog,nu iti omora emotiile spun pe un ton calm si visator,deschizand ochii si uitandu-ma spre perete.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Mier Iun 06, 2012 10:13 am

Simt cum sunt in mainile lui,ma intreb oare e bine ce fac.Dragostea este ca o boala incurabila cu cat o simti mai tare,cu atat te omoara mai tare ,dar incetul cu incetul.Poate ca el era singurul motiv pentru care mai respira acum ,obisnuiam s fiu o persoana nepasatoare si rece pana cand acesta a aparut,acum ce avea sa isi arate slabiciunile ,privind inca spre pamant ,asteptand paraca sa se cutremure sub ea ,suvitele de par ii cadeau una cate una in jos ,lovindu-i incet obraji.acoperindu-i chipul,doar din cauza unor amintiri dureroase ,ea se transforma intr-o ciudata care statea doar inchisa in casa ,poate ca el era motivul pentru care acum zambea ,dragostea parea sa doar ,o durea nu putea kinti ,mai ales cand se gandea la acesta ,era atat de apasator incat credea ca o vocea lui la nesfarsit o sa rasune in mintea ei .Si intrebarea era ce era cu ea? dar probabil ca ea stia mai bine ca oricine raspunsul ,chiar daca refuza sa creada ,acum privi spre rohia ,pe care o purta ,vazand cat este de sifonata in acest moment ,probabil ca si ea era la fel de sifonata ,o nostalgie o ducea in trecut aducandui ,aminte de acele clipe cand zburda prin parc cu el tinandu-se de mana ,si ultimele clipe petrecute cu acela care reusise sa o faca sa sufere ,dar acum simtea ceva diferit cand il vedea oe acesta ,vroia parca se evadeze si sa ii spuna tot ce simte ,dar era parca departata de el .
-Nu le-am omorata ,ele ma omoara incetul cu incetul incercand sa se departeze de acesta ,si sa scape din imbratisarea sa ,chiar daca il vedea cu alti ochi decat l-ar vedea alta care il considera un prieten ,nu avea dreptul sa fie egoista si sa se lase condusa de sentimente

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Mier Iun 06, 2012 10:20 am

O privesc tinandumi mana pe langa corpul sau care emana caldura si tremura,eram fermecat de cate emotii trecea prin ea in momentul acela si mai ales de frumusetea rece care ma facea sa ametesc in jurul ei
O prind de obraz si o mangai cu degetul mare usor,apucandu-i obrazul:-oricine ti-ar fi facut rau..eu nu sunt acela,si nu iti voi face niciodata spun incet si calm incercat ca vocea mea sa ii patrunda in suflet,calmandu-i teama si emotiile:
- imi cer scuze in numele oricui. spun privindo bland si hotarat.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Vin Iun 08, 2012 12:19 pm

Ciudat ,nu se astepta la asta din partea lui ,si de ce isi cerea scuze ,in fond nu era vina lui ,pentru trecutul ei ,dar invatase sa fie mai puternica si sa nu plece urechea la vorba fiecaruia ,acum se putea considera o persoana mai puternica ,chiar daca cedase in fata acestuia ,nu avea de gand sa se lase ,era doar pe moment aceasta slabiciune dar dupa acea va disparea .nu avea sa il oblige sa imparta aceleasi sentimente cu ale ei ,era ok pentru ea atat timp cat era aproape de el ,chiar daca insemana sa fie o distanta intre ei ,Ii zambi landu-i mana de pe fata ei.
-Eu nu te oblig sa ma placi ,si nu ai de ce sa te scuzi ,trecutul oricum a disparut .

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Vin Iun 08, 2012 12:35 pm

-Desigur.. zic usor zambindu-i si privindu-i ochii aceia de prada care nu va mai avea vreodata loc sa iasa din acest joc de teatru aranjat in asa fel incat sa ma joc pe mine insumi.
-Sentimentele mele?! pentu tine.. zic bagandumi mana in buzunar si ceaallta prin par uitanduma in jos confuz si zambind in coltul gurii:
-Chiar te iubesc oare? nu vreau sa ranesc un inger de femeie ca tine dand sa ii mangai obrazul dar ma opresc lasand mana pe langa mine si intorcandu-ma cu spatele si oftand,ma credeam un criminal de inimi sau ce?! ce naiba era cu mine?

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Sam Iun 09, 2012 12:53 pm

Era un oare acolo deci era nesigur daca era asa ,ea nu avea nevoie de o inima franta ,nu vroia sa sufere ,nu mai vroia durere ,o simtise demult si acum nu vroia sa mai deschida acea rana adanca ,era mai bine sa se departeze de el pleca capul in jos realizand cat de proasta a putut fi ,era doar un criminal ,unul care o imbatase cu parfumul lui o prinse in cusca lui si acum o lasa confuza si mahmura dupa un sarut ,deschizand usa si fugind din biroul sau ,fugind cu capul plecat si ajungand departe de locul unde a fost ,acum era afara pe o strada pe care nici ea nu o cunostea ,dar era mult mai bine decat langa el ,sa fie lasata confuza si in ceata este ceva .Cat de ingrata si proasta a fost , o persoana negandita ,se aseza p o treapta a unui bloc ,care arata un pic cam derapanat ,era parasit precis ,tot locul arata ca mahala unde ajunse ,nici ea nu avea habar cum va ajunge acasa si telefonul il uitase la acesta in birou cand fugise .
-Si sa mai zica cineva ca totul este real ,acum era singura intr-un loc cu totul strain ,unde erau doar darapanaturi si blocuri parasite ,precis ca locuiau tot felul de aurolaci si vagabonzi daca chiar nu criminali ,dar el fuse un criminal ,ii omorase inima cand putea sa creda ca in sfrasit gasi pe cineva care sa ii aline durerea din trecut.

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Sam Iun 09, 2012 1:02 pm

Raman putin uimit constientizand ca aceasta fugise din biroul meu,facusem o mare prostie,gandind ii iau telefonul de pe masa si bagandu-l in buzunar,iesind din birou.
-Sunt un prost.. grabind pasul si dandu-mi parul la o parte,tocmai o ranisem din cauza neatentei mele,era fragila tocmai asta ma atrasese la ea si tocmai de asta trebuia sa tin cont atunci.Ies pe strazile pustii din jurul biroului,uitandu-ma in jur dupa aceasta,figura ei mica si gingasa o doream pe retina mereu si eu o alungasem ca un nesimtit:-Fanny.. spun usor usurat vazand-o pe aceasta stand pe piatra rece a scarilor si mergand spre ea usor,observandu-i supararea si nervii de pe fata,facusem acea minunatie de femeie sa fie trista:-Cum te-as putea rani..? zic aplecandu-ma pe vine aproape de ea si sorbind-o din privire inocent si cu iertare.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Iun 10, 2012 6:45 am

Huh ,cum a gasit-o ,parca se asigura-se ca nu o urmarise dar a gasit-o....nu se astepta la asta,ar trebui sa ramana sau sa fuga,nu stia ce sa faca...El prost? poate doar ea a fost proasta,trebuia sa isi de-a seama de la inceput ce fel de persoana era el,dar a fost proasta ca a cazut intr-o capcana dulce desi a promis ca niciodata nu se va mai intampla asta se pare ca iar s-a intamplat dar nu poate da timpul inapoi si sa repare ceea ce a facut,a cazut de proasta ,trebuia sa se impace cu ideea.Acum stie ce fel de persoana este el.
-Nu iti fa griji nu m-ai ranit,eu m-am inselat singura ,trebuia sa imi dau seama cum sta situatia da trebuia sa isi dea seama cum statea situatia,nu sa se arunce cu capul inaite.

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Iun 10, 2012 6:52 am

O ascultam atent si trist,ma credea un monstru,un om fara principii care calca pe cadavru doar pentru dorintele sale trupesti,imi doream sa nu o fac sa creada asta,nu era asa cum gandise:Te rog,iarta-ma..am fost un idiot..te-am facut sa suferi ceea ce am promis sa nu fac,sunt un barbat mizerabil pentru tine in acest moment dar lasa-ma sa iti arat ca nu e asa..este mai mult decat crezi dand mana spre ea cu blandete spre ochi si mangaindu-i genunchiul usor,era fragila cu totul iar eu paream un vultur ce tocmai astepta sa isi sfasie masa de seara,ma luase pe nepregatite dar puteam sa ii arat si fericirea dupa care sufletul sau tanjea,devenise importanta fara sa imi dau seama.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   

Sus In jos

The feelings I have are still close to how they were
Sus 
Pagina 4 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Unoccupied :: Timp liber :: Restaurant-
Mergi direct la: