AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  CalendarCalendar  

Distribuiţi | 

The feelings I have are still close to how they were

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Chang Tiffany

Data de inscriere : 13/04/2012

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Mier Iul 04, 2012 11:53 am

Nu chiar mai avea chef de ceva ,era obosita ,obosea repede ,casca usor ,si isi sprijini capul pe umarul sau ,asteptand sa ajunga acasa.Fusese o zi frumoasa alaturi de el ,pacat ca ea obosea asa de repede .Intra in masina ,sprijinindu-se de geam si privind ,orasul ,oare cate locuri i erau necunoscute ,orasul era minunat ,ea era doar antica .Uneori se pripi cand tragea o concluzie vroia si ea sa nu mai vorbeasca asa de mult si sa para mai matura ,desi nu i reusa ,poate ca in poze arata ca o lady adevarata ,dar daca o cunostea cinvea cu adevarat ,acesta era o copila fragila care de abia facuse cunostinta cu lumea .
Inchise ochi ssi stepta sa viseze la el ,pentru ea arata ca un inger coborat tocmai la ea ,ciudat si neadevarat dupa uni ,dar nu parea sa ii pese ,isi desfacu nasturi de la camsa care erau inchisi pana la gat ,era mai comod asa ,si privia pe geam inca zambind dulce.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Kim Hyun Joong

Data de inscriere : 17/04/2012

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Mier Iul 04, 2012 12:13 pm

Ma urc in masina vazand-o pe aceasta cum casca,era obosita saraca,o obosisem de la atata iubire,calc acceleratia masinii,fiind atent la traseu si dandu-i drumul la geam, pentru a intrra aerul si a se putea odihni.
Aceasta isi deschide nasturi de camasa,oarecum acest gest la facuse sa zambesc in coltul gurii,intalnindui cu coada ochiului decolteul,ah sanii ei perfecti si fragili,doamne la ce ma puteam gandi acum,recunoasteam,corpul ei ma innebunea,ce vroiati si voi?! eram barbat si iiubeam femeia de langa mine care statea pe scaun si adormise ca un inger visand.
Opresc masina incet,si ii deschid portiera lundo pe sus in brate fara a o trezi si ducand-o in apartamnetul meu,lasand lumina inchisa,cat de frumoasa parea in bratele mele..duceam o printesa in castelul ei.
O pun usor pe pat,invelindo si descantand-o mangaindu-i usor gleznele si sarutandu-le scurt,ce fina si micuta era.Ma schimb in liniste,ramanand doar in boxeri,si o invelesc pe aceasta cu patura moale,aranjandu-mi suvitele de par nu inainte de a le mirosi parfumul ametitor care ma facea sa adorm.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Joi Iul 05, 2012 10:23 am

Tresari ,si se trezi din visare observand ca era deja in pat ,il privi pe acesta ,rosind cand il vazu doar in boxeri ,se ridica din pat ,privi spre geam ,si pica pe ganduri .
Mereu facea asa in mintea ei era un mare izvor de ganduri ,decise sa isi schimbe hainele cu ceva mai lejer si de dormit ,dar isi aminti ca aici la el nu avea mai nici o haina ,doar rochile pe care le luase cat fusese cu acesta la magazin si hainele de pe ea .Cat de uituca era ,avea sa se culce asa sau sa il trezeasca pe acesta din visul sau .Zambi cand il privi si se gandi ca ar trebui si ea sa il rasplateasca ,steta pe fotoliu gandindu-se inca ,era asa o copila uneori incat nu puteai spune ca este normala ,pentru multi era ciudata pana si pentru parinti sai .Uneori se intrebau daca este fata lor ,nu le semana deloc nici fizic si nici moral ,poate din cauza neglijeri sale ,sau o fi si ea copilul pierdut si luat de pe strazi ,era doar ceva de moment .Oricum acum il avea pe acesta langa ea ,numai asta conta ,se ridica pe fotoliu facand pasi inceti spre baie ,dand usor drumul la apa ,si lasand hainele sa alunce pe trup lin in jos ,se baga in cada ,si privi tavanul ,era un alb imaculat ,totul din casa acestuia era atat de diefrit de a sa ,atata de plin de parfumul sau ,care parea ca o urmareste oriunde.

“This isn't love, it's obsession
You never wanted to let me free,you enjoyed seing me sad and hurt
Your scent was following me every were I was going
You had no idea that more excessive love would strangle me,
I don't want to hold your hand.I don't want to cry again
Part of me wants to throw you away ,it's hard to do
,Because you continuing to eat my heart .
Remember,This can't be called love only an obsession''
Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Joi Iul 05, 2012 10:41 am

Ochii mei se inchisera,privind spre visurile mele unde aveam sa o intalnesc pe ea ca de obicei,ciudat,cand mam miscat in pat am dat doar de cearceaful inca cald si perna moale plina de parfumul ei,ma trezesc buimacit,observand ca e noapte si privesc ceasul,adormisem de o ora si ceva,imi trec mana prin par cascand si o caut cu privirea pe aceasta,danduma jos din pat si auzind apa din baie inclusiv lumina aprinsa,zambesc scurt,ducandu-ma spre baie nu inainte a de lua 2 prosoape,apasand pe clanta si vazandu-i hainele pe jos,lundule si aranjandule:Vroiai o baie frumoasa mea? ii spun punandui hainele pe cuier si altele in dulap,refuzand sa fac contact cu acel corp minunat al ei si fragil care statea in cada mea alba si privea ganditoare la tavan,nu vroiam sa par asa nesimtit,mai mult decat eram cateodata.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Joi Iul 05, 2012 2:19 pm

Statea pierduta in gandurile,apa calda ii invaluia corpul,uitandu-se spre tavan se gandea la cateva lucruri din trecut.Asa facea mereu,se pierdea in trecut,nestiind cand se va trezi,isi aminteste copilaria ei,da era ciudata pentru parinti ei dar totusi ei o iubeau,cum era ea mereu au tinut cu ea si cu visurile chiar daca nu ii se pareau realizabile parintilor ei.Nu vroiau sa o dezamgeasca spunandu-i acest lucru,au preferat sa o lase sa vada singura cum este viata si sa isi cantareasca decizile.
Da a avut destule decizi pe care le-a regretat,dar nu putea sa dea timpul in trecut ,nu avea ce face acum traia in prezent,ce a fost nu mai poate fi intors.
Lasa-se capul usor pe marginea cadei avand ochi inchisi,imaginea celui cu care este acum,zambise in acel moment,nu se satura de imaginea lui.
Cufundata in gandurile ei ,se trezi brusc la realitate cand il vazu-se pe acesta in baie,se inrosise in obraji ca deobicei :-Da raspunse scurt privindu-l pe el cum ii pu-se hainele pe cuier.
-Sper ca nu te-am trezit? poate a facut zgomot si l-a trezit,dar nu intentiona-se deloc sa faca asta,se intoarse inspre el pentru a face contact cu ochii lui care pareau sa o evite.

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Vin Iul 06, 2012 7:37 am

Ii aud vocea lina si suava ca de obicei,trecandu-mi pe langa ureche,si inchizand dulapul de haine,punandu-ma in genunchi langa cada si privind-o fermecat,ochii ei ma priveau curiosi,ce ochi frumosi avea si cat de scumpa putea fi cand se uita asa la mine,vroia sa ma devoreze intr-o secunda.
Desigur ca nu,doar ca nu te-am simtit langa mine ii spun lundu-i mana din apa si sarutand-o,simtindu-i parfumul dulce,facandu-ma la par un copil.
Imi frec obrazul uscat de obrazul ei simtinand cum aluneca pe pielea ei moale si rosie ,probabil din cauza mea,micuta,ce adorabila era dar nu aveam sa profit de ea daca ea nu isi va dori.
Genunchii ma dureau asa ca mam pus pe sezut langa cada privind-o si jucandu-ma cu degetele ei umede.
Vrei sa iti faca servitorul tau ceva de mancare? o intreb muscand-o de degetul aratator si privind-o cu coada ochiului.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Vin Iul 06, 2012 1:03 pm

Il privi pe acesta ,si zambi ,observand actiunile sale ,parea atat de fermecat de ea ,de ce?Ce intrebari isi mai putea pune ,uneori se vedea atat de stupida ,incat nici nu stia ,Obrazul sau care se freca de al ei ,se parea ca ii ducea dorul prea mult ,fata de alti care precis ar ignora-o ,zambi subtil .Privindul surpinsa de actiunile acestuia ,isi trase incet degetul ,si afisa acel zambet copilaros pe fata .
-Nu m-ai simtit langa tine ,ce dulce esti ,curpinzandu-i fata cu mainile si apropindu-si buzele de fruntea sa ,era atat de dulce cand ii spunea acest lucru ,Parea a fi obosit de atata stat in genunchi ,si pe buna dreptate gresia era tare ,si se putea rani ,il privi in ochi ,si isi duse mainile dupa gatul sau imbratisandul.
-Nu vreau de mancare ,nu mie foame. prinzandul de mana si trangandul si pe acesta in cada cu ea ,zabi copilaros ,si se uita din nou pe tavan ,parca visand la ceva .Apoi mutandu-si privirea spre acesta ,si ducandusi mainile langa olatat ,incepand sa se joace cu degtele la fel ca un copil.

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Vin Iul 06, 2012 1:22 pm

In cateva secunde ma trezisem in cada cu ea sub mine,eram ud,lucru ce ma facu sa rad usor si sa ii accept gestul dand din cap si ciufulindu-mi parul putin.:Ce iti place sa te joci,dar sunt obosit ii spun privindumi mana cu a ei,jucandu-ma cu ea printre degete,de parca era o contopire absoluta.
Corpul ei iar ma facea sa tresar iar parfumul ei ametitor ma adormea mai rau decat eram,ce sa fac,oboseala ma omoara uneori,ma las peste ea ca un coopil,asezandu-mi capul pe sanul ei drept si inchizand ochii,masandu-l usor iar cu cealalta soldurile ei bine conturate si atat de fine si moi in apa calda ce ma facea sa adorm iar,pentru o clipa am ramas pe ea asa ca un copil pe mama sa ducandui dorul nebun,atipind.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Sam Iul 07, 2012 11:30 am

Ei ii placea sa se joace ,straniu dar nu ii se parea ca face acest lucru ,zambi usor plictisita ,se parea ca lui ii era somn ,miar ea dormise de ceva timp in masina ,si nu avea ce face acum ,decat sa il enerveze pe acesta ,Isi umfla orabji copilareste ,clipind des ,observanduse genele sale lungi si delicate.Isi ridica mana si o puse pe capul acestuia ,magaindui bland crestetul ,nu avea ce a faca ecat sa il privieasca cum doarme ,sau sa se ridice din caa si sa fie o neschima sa il lase sa pice in apa ,nici chiar asa .Isi lua mana de pe capul sau ,privindu0-i chipul adormit ,luand din spuma care era deasupra ape si puandu-i doua mustati ,sutil razand ,ducandu-si mana la gura .Ce facea si ea in acest moment ,se juca cu el ,cat acesta era precis plecat in lumea viselor ,vru sa se ridice ,se uita la el ,departandul usor de ea ,si privind prin jur .
-Nu ma jucam ... spuse pe un ton copilaros ,ridicandu-se din cada asigurandu-se inainte de toate ca acesta nu va ateriza cu fata in apa ,acum putea sa doarma linistit ,chicotind cand il vazuse asa de pierdut de lumea asta ,si indreptandu-se spre cuier ,pentru a lua prosopul.

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Sam Iul 07, 2012 11:52 am

Ce bine era sa stau pe ea,si sa simt cum sunt dus de val cu totul,dar ce facea ea se numea sigur joaca,zambesc cand o simt pe aceasta prin parul si fata mea,eram ursuletul ei de plus cu care e putea juca oricand.vroia ea
Marai putin cand ma vad singur in cada si deschizand ochii usor,facand contact cu lumina,ah ce uram asta dar o puteam vedea pe ea,macar asta compensa totul.
Doar putin mai trebuia sa stai.. ii spun dandu-ma jos si schimbandu-ma de hainele ude,cu ceva comod din camera.Fetita mea doreste sa doarma? o intreb lingusator,frecandu0mi obrazul de al ei,si invartindu-ma ca un tampit pe langa ea,lundo de spate,si trandint-o pe pat,incepand sa o gadil si sa ii miros parfumul ametitor.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Sam Iul 07, 2012 12:01 pm

Il privi pe acesta incruntanduse usor ,si isi luase halatul pe ea ,nu ii placea sa se afiseze asa de dezbracata ,il privi pe acesta si ea totusi nu avea somn ,el parea cu totul adormit .Facuse conbtac cu patul moate ,il privi pe acesta ,incepu sa rada copios cat o gadila ,trebuia sa se schimbe in haine ,nu putea sta asa toata noapte ,il privi pe acesta dandu-i usor mainile de pe ea ,se ridica din pat ,privi panicata dulapul ,amintindu-si ca nu trecuse si pe la ea pe acsa sa isi toate hainele pe care le avea acolo ,deci practic aici nu avea mai nimic.Se intoarse spre acesta zambi prosteste ,si se aseza in pat langa el ,incepand sa se joace cu parul ei ud ,avea o memorie foarte scurta se parea ca uitase foarte repede ca nu avea mai nimic aici .
-Nu imi este inca somn ,dar daca vrei sa dormi ,poti sa dormi ,eu am sa ma plimb pe aici.privi spre geam ,apoi se intoarse spre el si ii prinsa obraji cu mainile ,intr-un mid copilaros il stranse usor in asa fel incat sa nu il raneasca ,apoi isi apropie buzele de ale sale si il saruta scurt.

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Sam Iul 07, 2012 12:18 pm

O privesc dezamagit pe aceasta ca un copil ce tocmai i se luase bomboana dorita,se mutase prin camera din loc in loc,sa inteleg ca fata isi cauta haine,dar nu le avea,ce prost eram,afirmand asta in capul meu imi dau perna pe fata pana o simt pe aceasta cum ma saruta,zambesc in coltul gurii,punnadu-ma peste ea si dandu-i drumul la halat usor,cu o miscare de maxim 5 secunde,oprind sarutul si privindu-i corpul atat de inocent si firav,profit de panaroma fantastica din ochii mei,si trasandu-i cu degetul corpul frumos conturat dand pe partile ei intime atat de speciale,si parfumul ei ametitor ce inconjura minunea din retina ochilor mei fermecati de magia pe care aceasta o avea mereu,Ah,m-am indragostit mai tare,vrajitoare mica ii spun acoperind-o inapoi si dandu-ma din pat,mergand spre dulap si lund un tricou mai lung de al meu si pantaloni scurti de la sora mea care ca prin minune aveau cam aceleasi marimi,pana la urma si sormea era buna la ceva:Poftim sper ca e bine ii zic fetei,ciufulindu-i parul ud putin si zambind,punandu-i hainele pe cap.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Sam Iul 07, 2012 12:57 pm

Arata ca un copil dezamagit care tocmai ramasese fara jucaria lui preferata,cand ii vazu-se fata incepu-se rada usor.Avea o expresie atat de draguta incat nu se putea abtine sa nu chicoteasca si sa se gandeasca cat de rea a putut fi incat l-a facut sa faca asa o expresie pe fata.
Trebuia sa ii fie fie rusine de ce facuse,dar ii placea aceea expresie a lui care o facuse sa zambeasca un pic in coltul guri dupa care se trezise dintr-o data la realitate cu el peste ea,lasand-o fara halat dupa care isi trasa-se degetul peste corpul ei.
Si in cateva minute acesta o acoperi-se din nou ,ii placea sa se joace cu ea,facand-o sa tresara la fiecare atingere a lui.Se uita dupa el cum mergea inspre dulap de unde scoase o pereche de pantaloni scurti si un tricou lung pe care ii le da-se dar nu inaite de-ai ciufuli parul.
Luase hainele din cap si il prin-se de mana zambindu-i :- Iti multmesc atat ii spu-se privindu-l lung in ochii incep din nou sa fie cu imaginatia in alta parte.

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Sam Iul 07, 2012 1:16 pm

Orice pentru micuta mea ii raspund fetei,sarutandu-i mana fara sa imi dezlipsesc ochii de pe ea si ducandu-ma in bucatarie cautand cate ceva de mancare pentru micul dejun,deoarece soarele incepea sa rasara peste cateva minute,iar scumpa mea fetita avea nevoie de ceva de mancare inclusiv ceva de baut,gasesc unele chestii usoare punandu-le pe o tava si cautand cu privirea niste lapte,dezordonate erau lucrurile din casa cand sormea trecea pe acolo.bine ca pleca si ma lasa in pacea si ordinea mea.Inchid frigiderul cu piciorul lund tava si lund cu dinti trandafirul alb in sufragerie,indreptandu-ma spre dormitor,se vedea ca eram adormit,pana la patul ei mergeam leganat,fiind atent sa nu scap ceva sau se vars,paream penibil dar o iubeam si faceam orice sa se simta bine.Punandu-i tava pe pat si dandu-mi trandafirul din gura,rupand tulpina si punanduil in par,ce frumoasa era,rupta din tablou si adusa mie cadou.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Iul 08, 2012 7:15 am

Razele de soare patrundeau usor prin draperi luminad camera,ceea ce insemna ca ar fi timpul sa se trezeasca si sa nu mai leneveasca atat.Se ridica de jos imbracandu-se cu hainele pe care ii le da-se el,tricoul lui avea parfumul lui ,cel care o ametea ,cel de care se indragosti-se.
Se uita prin camera el era plecat,nu era foarte treaza ,de aceea se mai intinse un pic in pat,uitandu-se inspre tavan,clipind des din ochi.
Iar era cu gandul in alta parte,ce prostuta putea sa fie,mereu cu capul in nori,defapt era cu gandul tot la el,luase perna si-o puse pe cap dupa care se intoarse pe spate.Era plictista si nu stia ce sa faca,putea sa mai doarma dar acum cand vroia sa atipeasca nu mai reusea .Se ridica-se in sezut vazandu-l pe acesya ca a venit cu o tava in mana,nu trebuia sa se chinuie.
II pu-se si un trandafir in cap,ii placeau trandafiri,era una dintre florile ei preferate dar nu avea pofta de mancare ea se plictisea.Se foia mai mult pe langa facand expresi de copilas:- Ma plictisesc se plictisea nu stia ce sa faca,poate avea el o idee.

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Iul 08, 2012 7:45 am

Zambesc usor la raspunsul pe care mi-l daduse si iau o muscatura din painea cu cascaval,asezandu-ma pe scaunul din fata ei: Unde vrei sa mergem azi? o intreb inchitand mancarea din gura,nu vorbeam cu gura plina in niciun caz,si imi placea sa o privesc de la distanta,arata superb,ca o pisicuta alintata la mine in pat,o vai si ce pisica era:Pe plaja,in parc de distractii,film,oriunde.. ii zic trantindu-ma in genunchi in fata ei si sarutandu-i genunchi,dupa care zambind pervers si trecandu-mi mana peste pulpa ei:Sau dragoste? ii zic usor fetei,incitat de dorintele ei,parfumul ei ametitor imi dadea uneori stari de placere de ce sa nu recunosc.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Iul 08, 2012 8:29 am

Il privea pe acesta cum manca,statea pe scaunul din fata ei intreband-o unde vrea sa mearga,nu era sigura daca avea chef de plimbare dar daca el vroia nu o deranja deloc.Ii daduse variante din care sa aleaga,dar era prea cald afara .Sa mearga la plaja,nu era o idee rea dar soarele era deja prea puternic,parcul de distracti nu era o idee rea sau un film suna destul de bine dar de ce sa iasa cand puteau sa vizioneze in casa un film.
Zambea privindu-l pe acesta ,se apropia-se de ea fiind si el in genunchi in fata ei.
Rase incet la ceea ce ii spuse ,punandu-si mainile peste obraji,bagandu-si privirea in pamant din cauza ca se inrosi-se din nou.
Isi ridica capul din pamant,privindu-l in ochii si luandu-l de mana si tragandu-l dupa ea :-Nu vrei sa faci o baie? continuand sa-l traga de mana inspre baie,nu era o idee rea sa faca o baie.

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Iul 08, 2012 8:53 am

O privesc pe fata cum ma ducea spre baie auzindu-i intrebareaa,cei drept nu aveam chef de o alta baie dar pentru ea faceam si asta:Ce ma pui tu sa fac.. ii zic impingand usa baii cu mana inainte sa se loveasca de ea,era cam naiva uneori de aceea avea nevoie de mine sa o protejez.
Inchid usa cu piciorul,privindu-o si sarutand-o usor pe buze,sorbindu-i buzele si adorandu-le gustul atat de dulce si fin,plin de senzualitate si fragilitate,atat de moi.
Ii duc mainile la camasa mea,facand-o sa mi-o dea ea jos:Ma dezbraci tu,ca imi este lene ii zic ajungand cu sarutul la gatul sau si zambind copilareste dupa aceea si jucandu-ma cu limba peste pielea ei incarcata de parfumul sau ametitor,de parca lingeam vreo inghetata care nu avea sa se termine niciodata.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Iul 08, 2012 10:43 am

Il trase dupa ea in baie,ajun-se acolo dupa care se apropie de cada dand drumul la apa sa curga.El impise usa dupa el inchizand-o,o privea dupa care o saruta-se ,ii simtea parfumul care o inebunea ,ii raspunde sarutului.
Mainile ei ajunse pe camasa lui,acesta indemnand-o sa i-o dea jos,ezita-se la inceput dar ii da-se camasa jos,ii admirdui corpul era atat de frumos,ce-i drept in aceea noapte nu prea il vazu-se bine deorece era destul de intuneric si nu dadea atentie acestui detaliu.
Sarutul lui ajunse pana pe gatul ei ,ii simtea limba care facea contact cu pielea ei dandu-i un fior de placere pe sirea spinari.

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Iul 08, 2012 11:10 am

Acesta tremura din nou printre mainile mele,ce scumpa era si fragila,puteam simti tot din ea:Hai te rog ii zic acesteia lund-o pe obraz si privindu-i ochii tremurand de placere,adora sa ma vada,vibra la contactul ochilor sai cu bustul meu,era o femeie prea adorabila.Decid sa o amagesc putin pe aceasta,dand-o afara din baie usor pe langa solduri si incuind usor,doar scotand limba la ea si sarutand-o din aer.
Dandu-mi jos hainele,ma asez in cada pregatita de ea,si imi afund corpul in apa calduta,era o atmosfera linistitoare si plina de amor in jurul meu.Cat de mult o iubeam si ma simteam atras de ea,visam ca si frumoasa adormita la ea,ce om nebun puteam fi,daca ma intreaba cineva acum cateva zile daca voi ajunge asa ii raspundeam cu siguranta ca nu,dar destinul mi-a intorso bine,aducandu-mi o femeie excelenta.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Iul 08, 2012 11:40 am

Aceasta chicoti-se usor la ceea ce facu-se el,ii placea sa se joace cu ea,dar uneori si ea facea la fel,se intoarse cu spatele catre baie indreptandu-se inspre bucatarie de unde isi luase o ceasca de ceai pe care o savura cazand pe ganduri.
Privea catre fereastra,era atat de senin afara ,dupa care se uita din nou la ceasca cu ceai nu bau-se decat un pic din ceai,ciudat deobicei nu era asa lasa-se cana jos.
Cat acesta facea baie ,ea merse in biroul lui ,din cate tinea bine minte acesta avea in birou lui o biblioteca
,ajunse in biroul acestuia deschise usa indreptandu-se inspre biblioteca de unde luase o carte la nimereala nu stia exact despre ce era dar ii atrase atentia.
Deschise cartea rasfoind usor paginile,ii captase atentia ,se asezase pe scaunul lui fiind prinsa in cartea pe care o citea,cei drept nu era pe genul ei dar i-a atras atentia si ii placea.

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Iul 08, 2012 12:10 pm

Pielea mi se inmuiase in apa calda,si ma simteam destul de moale acolo dar momentul de plecere se terminase cand telefonul meu incepuse sa sune ca nebunul,agentiile aveau nevoie de mine mereu,doamne sa le mai taca gura si sa se descurce si singuri,gandesc inchizand telefonul si infasurandu-mi un prosop in jurul taliei iar inca unul dupa ceafa,scutarandu-mi parul in timp ce mergeam prin casa si o cautam pe aceasta cu privirea,micuta fugise sau se suparare?:Fanny! o strig pe aceasta,dand de ea prin biroul meu si zambind rezemandu-ma de usa,citea scumpa de ea,si ce profund citea,ii placea sa se joace cu scaunul meu si cu cartile mele,ii placea sa viseze,pai avea toata biblioteca mea aleasa cu grija cei drept.
Ii dadeam orice vroia,faptura minunata din fata mea avea voie sa imi ceara orice.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Iul 08, 2012 12:28 pm

Era prinsa in aceea carte fara sa observe ,isi lasa capul pe spate intinzandu-se si cascand ,vazndul pe acesta ,care o privea ,vrand sa se dea de pe scaun ,acesta cazu cu tot cu scaunul ,privindul mirata ,parca era la baie ,trebuia sa stea mai mult sau pierduse prea mult timp citind ,nu era prea tarziu ce tot vorbea numai prosti avea in cap ,poate de acea nu o vedea nimeni o persoana inteligenta .
-Ahh ce sa intamplatzambi prostesc si se scarpina mdupa aceea ridicanduse find sigura ca nu stricase nimic ,era asa o proasta cate odata ,nu se vedea ,macar de ar face ceva folositor si ea .SI de ce era numai in prosop ,se puse dupa birou ,vazanduse numai ochi ei ,si napoi aplecanduse din nou.

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Iul 08, 2012 12:43 pm

O vad pe aceasta pe jos,cazuse,am speriato sau se impiedicase prin scaun,ah lucrul asta ma facuse sa tresar si sa vin sprea ea:Nu arde nicaiieri micuta.esti bine? oprindu-ma cand aceasta se uita la mine usor doar cu ochii intimidata,fapt ce ma facuse sa ma uit la mine din cap pana in picioare:Ah ,iartama spun trecandumi mana prin parul ud si ducandu-ma spre camera mea.imbracandu-ma intr-o pereche de pantaloni lungi si lasandu-mi bustul la iveala si prosopul pe umeri.Trantindu-ma in pat,ce moale si ce miros,mirosul ei defapt,cel ce ma ametea,facandu-ma sa adorm ca de obicei,si la cat de obosit eram,asta imi era placerea totala.

Sus In jos
Chang Tiffany

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Iul 08, 2012 1:00 pm

Vazand ca acesta se duse in camera ,lasa cartea pe masa ,decizand sa plece ,oricum se plictisi ,si acesta va dormi ,deci nu avea prea multe optiuni ,doar sa stea si sa se uite la desene cum facea de obicei sau sa plece ,decise sa plece,Merse prin camera vazan ca era adormit ,plecase si isi lasa telefonul si toate cele la acesta acasa ,parac nu vroia sa fie deranjata .Iesi din casa mergand pe strada si simtind vantul care adia ,parea fi destul de racoros afara si mai ziceau alti ca dupa ce ai un iubit esti in al noualea cer .Ofta usor si se aseza pe o banca intr-un parc vazu copii si zambi usor ,apoi se ridica decizand sa meraga latundeva ,se plimba fara rost si asa daac mergea acsa se va plictisi ,Isi duse mana pe buze si merse la cafenea ,era destul de departe de casa ,si asa ce facea se ratacea pen strazi ,se aseza la o masa asteptand sa fie servita .Isi inchise ochi visan la copilarie poate ?Nu stia nici ea ce visa.,astepta doar sa ii aduca aceea ciocolata cu frisca .Isi linse usor buzele ,si parea destulm de fericita cand chelnerita ii aduse ciocola.Dupa aceea precis va merge la ea acasa si apoi precis va pierde timpul.

Sus In jos
Kim Hyun Joong

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   Dum Iul 08, 2012 1:18 pm

Deschid ochii buimacit,auzind doar linistea in casa,ma uit la ceas era trecuta de pranz,la naiba,adormisem,ma ridc din pat strigando pe aceasta,nu era in casa,dar telefonul eisi lucrurile erau inca aici.
Ma simteam oarecum parasit,ce facea fata in tot acest timo si de ce nu vroia sa dau de ea?! Facusem ceva gresit sau o ranisem:La naiba zic dand cu pumnul in perete si enervandu-ma,nu ma simteam bine deloc ca plecase fara sa zica macar sau sa imi lase vreun mesaj,disparea mereu fara urma,lasandu-ma ca prostul sa imi fac griji pentru si sa ii duc dorul,intelegeam ca vrea sa fie singura dar macar sa imi spuna.
Nu Iimi doream sa pateasca ceva sau se piarda si mai ales sa se indragosteasca cineva de ea,fiindca ajungea cu singuranta la urgenta.Saraca se plictisise langa mine.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: The feelings I have are still close to how they were   

Sus In jos

The feelings I have are still close to how they were
Sus 
Pagina 10 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Unoccupied :: Timp liber :: Restaurant-
Mergi direct la: