AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  CalendarCalendar  

Distribuiţi | 

Exit, is the entry for me.

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Dominique J. Scarlet
Admin

Data de inscriere : 12/04/2012

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Lun Apr 16, 2012 4:09 pm

Nu intelegeam cum de imi permiteam sa ma bucur de acele momente, dar recunosc ca tanjeam dupa ele. Mereu am scris despre astfel de scene, dar sa traiesc... era inedit si incomparabil.
- Ori esti un actor foarte bun...
Am raspuns cu prima varianta din fraza completa, apasand pe cuvinte, in timp ce-i analizam chipul si expresiile, in timp ce eu aveam o privire timida si chipul imbujorat.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://unoccupied.forumz.ro
Dimitri Sykes

Data de inscriere : 13/04/2012
Varsta : 25

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Lun Apr 16, 2012 4:15 pm

-Ori chiar te plac...Am continuat eu zambindui nevinovat.Apoi mam ridicat in picioare si am prinso de maini si am traso si pe ea sus,in picioare.
-Actoria nu a fost niciodata punctul meu forte.Am spus sterganduma pe fund deoarece am stat pe jos apoi miam aranjat tricoul alb cu maini de robot negre desenate de pe umarul drept pana pe abdomen.

Let me be free...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Dominique J. Scarlet
Admin

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Lun Apr 16, 2012 4:21 pm

Dupa ce m-am ridicat, am simtit nevoia sa raman inca cu privirea in pamant, avand chipul de un rosu aprins stanjenitor. Camera se invartea cu mine, iar picioarele ma lasau in fiecare clipa in care il auzeam vorbind. Zambeam mereu fara sa-mi dau seama. Intr-un final, mi-am ridicat chipul, dar imediat ce i-am zarit ochii, m-am intors la pozitia de fetita scoasa la tabla pentru a fi ascultata.
Sus In jos
Dimitri Sykes

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Lun Apr 16, 2012 4:39 pm

Am continuat sa palavragesc despre cum nu ma pricepeam la actorie cu tot cu accentul meu rusesc si ma prefaceam ca nu ai observ stanjeneala si fata rosie.Iar aveam chef de tachinari si voiam sa zica...sau sa faca ea ceva mai nebunesc nu doar sa fie micuta fetita speriata.

Let me be free...
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Lun Apr 16, 2012 4:44 pm

Incercam sa fiu atenta, dar nu stiu cat imi reusea. Mereu gandurile mele acopereau vorbele lui in mintea mea. In cele din urma, mi-am ridicat timid mana si i-am acoperit gura. Mi-am ridicat chipul si l-am privit in ochi, zambind precum un copil incantat.
M-am apropiat si dupa ce am luat in viteza mana de la gura lui, i-am presat-o cu buzele mele care deja cunoscusera acel loc, dupa care inca tanjeau.
Sus In jos
Dimitri Sykes

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Lun Apr 16, 2012 5:06 pm

Am ramas putin uimit ca ea chiar a facut ceva mai indraznet dar am continuat sarutul inceput de ea si iam cuprins talia cu bratele mele aplecanduma asupra ei dragastos continuand sa ai gust buzele,dulceata si inocenta ce emanau.Nu credeam ca voi da peste o astfel de fata in acest loc dar momentan eram fericit.

Let me be free...
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Lun Apr 16, 2012 5:10 pm

Desi imi parea ceva extraordinar de profund, reuseam sa respir aerul din incapere si totodata parfumul lui, in timp ce ii gustam buzele. Mi-am arcuit spatele sub presiunea pe care corpul sau o exercita asupra mea. Am suras printre sarutari, apoi m-am desprins incet, privindu-i ochii cu caldura.
- In ce ma transformi ?!
L-am intrebat cu inflacarare, simtind cum eu devin mai fierbinte si mai doritoare cu fiecare clipa care trecea.
Sus In jos
Dimitri Sykes

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Lun Apr 16, 2012 5:18 pm

Am privito radiind tot de zambete si am sarutato pe frunte apoi pe nas.
-In nimic...doar dezlantui ce este deja inauntru...Am spus aproape soptit pe un ton intim...patrunzator.
Chiar voiam sa vad de ce este in stare mai departe.

Let me be free...
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Lun Apr 16, 2012 5:23 pm

- Ma provoci, sa inteleg...
Am ranjit cu subinteles, simtind cum ma topesc sub sarutarile lui fierbinti. Mi-am strecurat mainile delicate prin densitatea parului sau, jucandu-ma in voie cu fiecare fir.
M-am ridicat in genunchi, incepand sa ma mobilizez. Chipul lui se afla la nivelul abdomenului meu si ii simtea rasuflarea calda prin rochia subtire.
Sus In jos
Dimitri Sykes

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Lun Apr 16, 2012 5:30 pm

Adoraaaam sa se joace cineva cu parul meu si faptul ca a devenit mai indazneata...voiam sa vad de ce era in stare asa ca am sarutato pe abdomen prin rochita si apoi putin mai sus sub piept.Imi simteam inima in urechi si mainile cam blegi dar puteam face fata.

Let me be free...
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Lun Apr 16, 2012 5:40 pm

Am gemut scurt si infundat, nestiind cum sa opresc asta. Emotia ma coplesea, dar nu vroiam sa cedez. Trebuia sa... perseverez. Probabil era o prostie, dar nu vroiam sa-i cad prada precum un iepuras lupului.
Dupa ce am inceput sa-mi simt corpul, mi l-am lasat peste el, ajungand deasupra sa, in timp ce privirile mele sfidatoare il conjurau sa-mi vada increderea dobandita atat de repede.
Sus In jos
Dimitri Sykes

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Lun Apr 16, 2012 5:48 pm

Am ramas lipit cu spatele pe podea privindo mandru si...pervers.Am ridicat capul si am prinso cu dintii de buza de jos trangad incet si provocator.Apoi miam ridicat o mana si am inceput sa mio plimb pe spatele ei tandru.

Let me be free...
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Mar Apr 17, 2012 10:31 pm

Am tipat scurt fara macar sa-mi dau seama si din nou simteam ca ma pierd in bratele sale. Am inceput sa-l sarut lung, dar intrerupt, incercand sa nu-l sufoc si nici eu sa nu raman fara prea mult aer.
Sus In jos
Dimitri Sykes

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Mar Apr 17, 2012 10:35 pm

Ai raspundeam la saruturi intens.fierbinte si acum imi plimbam ambele maini pe spatele ei provocand fiori cu degetele mele lungi.Mana dreapta mia alunecat incet pe conturul soldului,pe fund si apoi pe coapsa ei in timp ce continuam sa ai explorez fiecare particica din buze si gura.

Let me be free...
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Mar Apr 17, 2012 10:42 pm

Tresaream si zvacneam sub fiecare mangaiere si atingere pe care o gaseam mai spontana decat cealalta. Desi concentrata asupra ce se intampla cu mine si cu el, am auzit pasi indepartati pe coridor si am sarit ca arsa din imbratisarea lui, facandu-i semn sa faca la fel.
Sus In jos
Dimitri Sykes

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Mar Apr 17, 2012 10:46 pm

Mam ridicat imediat si mi-am aranjat tricoul putin sifonat apoi mam asezat pe canapea si am privito ganditor si nerabdator sa vad ce se va intampla.Eram cam nervos ca eram intrerupti dar ce puteam sa ia fac?

Let me be free...
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Mar Apr 17, 2012 10:51 pm

M-am indreptat in fuga spre birou, in timp ce-mi asezam rochia pana in cel mai mic detaliu. Pasii se apropiau iar eu simteam cu ma invadeaza o puternica emotie, incepand sa rosesc. Cand am auzit usa deschizanduse am tresarit vizibil dupa ce l-am zarit pe colegul meu care se ocupa de manuscris in dreptul ei. Am oftat usurata zambindu-i larg si bland.
Mi-a raspuns vesel si s-a apropiat, pupandu-ma pe obraz, apoi imbratisanduma.
Sus In jos
Dimitri Sykes

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Mar Apr 17, 2012 10:52 pm

Am ridicat o spranceana la faza cu pupatul si imbratisatul ghearele nemiloase ale geloziei incepand sa se arate putin.Nu imi placea de loc felul in care isi tinea mana pe umarul ei insa am tacut din gura ramanand pe canapea si urmarind scena cu o privire rece si aparent indiferenta.

Let me be free...
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Mar Apr 17, 2012 10:56 pm

Am luat in graba manuscrisul meu de pe unde l-am mai gasit si adaugand si vrand sa pun si descrierea initiala, mi-am dat seama ca aluneca undeva prin incapere probabil in timp ce...
Am inghitit in sec, privindu-l pe Dimitri incurcata, muscandu-mi buza inferioara.
Colegul meu observa si imi arunca si el sageti din priviri, intrebandu-ma mai apoi ce am facut aici atata timp...
Sus In jos
Dimitri Sykes

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Mar Apr 17, 2012 11:03 pm

Am ridicat o spranceana catre Dominique si apoi am oftat si am privit in jur.Foaia era fix sub masa la care scria ea.Iam aratat cu degetul unde era foaia si am zambit fals.
-Am uitat sa iti zic ca tia aluecat de pe masa cand scriai.

Let me be free...
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Mar Apr 17, 2012 11:06 pm

-Ouuu...
Am dat aformativ si recunoscator din cap, luand foaia si intinzandu-i teancul. A mai lungit putin discutia cu mine, apoi ne-am despartit, orimind o privire suspicioasa din partea amicului meu, inainte de a iesi.
- A fost aproape...
Sus In jos
Dimitri Sykes

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Mar Apr 17, 2012 11:09 pm

-Mdap...prea aproape.Am spus strangand din gura deranjat privind dupa amicaul ei in timp ce stateam cu spatele rezemat de spatar si ma jucam cu mainile...era un tic nervos mai vechi de al meu.

Let me be free...
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Mar Apr 17, 2012 11:12 pm

M-am trantit cu spatele pe canapea, privind mai apoi tavanul, usor infricosata.
- Ce am facut.... ?
L-am intrebat pe el, desi as fi vrut sa raspund si singura, insa nu aveam curajul necesar sa-mi spun adevarul mie.
Vocea imi era tremuranda si sfioasa...
Sus In jos
Dimitri Sykes

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Mar Apr 17, 2012 11:14 pm

Am lasat capul pe spate si apoi lam intors spre ea privindo putin trist.Aveam impresia ca regreta ce tocmai facuse si nu voiam sa o fac sa se simta si mai rau.
-Nu stiu...ce ai vrut.Cred ca...cred ca ar fi mai bine sa plec.Am spus mai ramanand putin privindo apoi ridicanduma in fund.

Let me be free...
Sus In jos
Dominique J. Scarlet
Admin

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Mar Apr 17, 2012 11:18 pm

Mi-am ridicat repede chipul, si i-am strigat numele rugator, simtindu-mi obrajii fierbinti. Mi-am inghitit cuvintele si imi tineam respiratia, desi vroiam sa spun mai multe, m-am rezumat doar la ceva direct.
- Nu te pot opri sa pleci, dar pot sa-ti spun ca nu asta vreau...
Sus In jos
Dimitri Sykes

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   Mar Apr 17, 2012 11:20 pm

Eram pe punctul de a ma ridica dar am cedat si mam lasat din nou pe spate pe canapea.
-Pai...atunci ce e cu tine?Regreti?Am intrebat privindo patrunzator si voiind sa stiu adevarul.

Let me be free...
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Exit, is the entry for me.   

Sus In jos

Exit, is the entry for me.
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Unoccupied :: Alternative :: Veranda-
Mergi direct la: